O firmie

Szanowny kliencie

Firma PODŁOGI Bolechowo to rodzinna polska firma działająca w branży drzewnej od ponad 80 lat. Początki działalności to drobna wytwórczość stolarska i kołodziejska . Z czasem doświadczenie, sumienność i umiejętności pozwoliły ukierunkować zakład na produkcję drewnianych materiałów posadzkowych. Nowe wprowadzone technologie począwszy od nowoczesnych systemów grzewczo-suszarniczych, wydajniejszych wyciągów, obrabiarek i urządzeń pozwalają na produkcję drewnianych podłóg, listew i cokołów przypodłogowych wg. surowych norm europejskich.

Zapewniamy najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia. Każdy produkt posiada swój indywidualny charakter i osobowość, dzięki niepowtarzalności      i unikalności zawartej w strukturze drewna. Nasze propozycje znalazły uznanie zarówno w kraju jak i zagranicą w projektach licznych domów, rezydencji, apartamentów czy też obiektów publicznych.

Dzięki współpracy z doświadczonymi ekipami podwykonawczymi zapewniamy kompleksowe usługi montażu podłóg. Wykorzystując nowoczesny park maszynowy wiodących europejskich firm oraz bazując na rzetelności i dokładności naszych Panów parkieciarzy tworzymy dla Państwa niepowtarzalne podłogi drewniane.

Skontaktuj się

Zadzwoń, nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie.